the news spy banner

The News Spy platforma do automatycznego handlu kryptowalutami. Oprogramowanie to cieszy się coraz większym uznaniem wśród użytkowników. Cenione jest za wyjątkowo wydajne algorytmy oraz szybkie wykrywanie okazji do zarobienia pieniędzy.

W założeniach The News Spy ma zapewnić handlarzom wysokie zarobki nawet przy minimalnym wkładzie początkowym. Kryptoboty wzbudzają jednak sporo podejrzeń wśród inwestorów. Platformy te często okazują się zwykłymi oszustwami. Z pewnością nie chcesz ryzykować bezpowrotnej utraty zaangażowanego kapitału.

W handlu kryptowalutami okresy spadków są czymś całkowicie naturalnym. Straty powinny jednak wynikać wyłącznie z nieprzewidywalnych zmian rynkowych lub błędów popełnianych przez inwestora. Coraz częściej są jednak rezultatem nieuczciwego postępowania dostawców usług handlowych

W przypadku The News Spy jest jednak zupełnie inaczej. Ten uznany trading bot handlowy został przez nas poddany szczegółowym testom. Wiarygodność platformy najlepiej ocenić poprzez dokładne zapoznanie się z jej obsługą, funkcjonalnościami oraz systemami zabezpieczeń. Tylko w ten sposób zyskać możesz gwarancję pełnej solidności oraz wiarygodności kryptobota.

Jak pod tym względem wypada The News Spy?

 

Załóż Konto

 

Co to jest The News Spy?

bitcoin asystent

The News Spy to robot handlowy. Oprogramowanie to służy do nawiązywania automatycznych transakcji. Narzędzie gromadzi i analizuje dane rynkowe z różnych serwisów oraz mediów informacyjnych. Na ich podstawie podejmuje następnie decyzje handlowe oraz dokonuje operacji najbardziej opłacalnych dla inwestora.

The News Spy wyróżnia się jednym z najbardziej wyrafinowanych systemów transakcyjnych dostępnych na rynku. Autorem oprogramowania jest John Mayers. Twórcy udało się opracować wyjątkowo rentowną i funkcjonalną platformę. Obecnie trudno znaleźć kryptobota oferującego zbliżoną wydajność.

The News Spy umożliwia inwestorom osiąganie wysokich zarobków w krótkim czasie. Narzędzie działa przy tym całkowicie automatycznie. Twoim zadaniem jest wyłącznie zmiana ustawień platformy w zależności od potrzeb. Obejmują one m.in. zlecenie stop loss, maksymalną kwotę transakcji, maksymalne zyski w ciągu dnia, kwotę inwestycji dla każdej transakcji itd.

Korzystanie z robota handlowego może być doskonałym rozwiązaniem dla osób dopiero zaczynających przygodę z kryptowalutami. Sprawdź możliwości oferowane przez The News Spy i spróbuj swoich sił na tym specyficznym runku. Handel automatyczny zawsze jednak się z ryzykiem. Podejmowanie przemyślanych decyzji i umiejętne korzystanie z platformy do podstawa.

 

Zalety korzystanie z The News Spy

 

 • The News Spy jest systemem w pełni zautomatyzowanym. Nie musisz sam sprawdzać trendów rynkowych i zawierać żadnych transakcji. Wszystkie analizy i operacje handlowe wykonuje za Ciebie oprogramowanie.
 • Dopasowanie systemu The News Spy do własnych preferencji to praktycznie jedyny obowiązek. W każdej chwili możesz rozpocząć automatyczny handel i po prostu czekać na wzrost salda.
 • Oprogramowanie The News Spy zawsze łączy się z zaufanym brokerem. Twoje fundusze przekierowywane są do transakcji za jego pośrednictwem. Masz dzięki temu gwarancję ich bezpieczeństwa. Środki inwestowane na platformie wykorzystywane są wyłącznie do obsługi transakcji.
 • The News Spy jest przyjazny dla wszystkich użytkowników. Nie musisz być profesjonalnym inwestorem lub ekspertem finansowym. Dostępność dla każdego do główny cel systemu automatycznego handlu.
 • Platforma transakcyjna jest The News Spy jest bardzo prosta w użyciu. Posiada przy tym wszystkie narzędzia niezbędne do realizacji strategii inwestycyjnych. Niedoświadczeni użytkownicy mogą szybko opanować obsługę platformy
 • The News Spy z powodzeniem zaspokaja potrzeby zaawansowanych handlarzy. Oferuje narzędzia umożliwiające realizację nawet najbardziej złożonych strategii.
 • The News Spy opiera się na wyrafinowanym algorytmie. Umożliwia on systemowi dokonywanie dochodowych transakcji w ciągu zaledwie kilku sekund. Operacje nigdy nie są przeprowadzane losowo.

Załóż Konto

Czy The News Spy to oszustwo? NIE!

W sieci funkcjonuje obecnie bardzo wiele fałszywych robotów handlowych. Platformy te oferują nierzadko przyjazny interfejs i atrakcyjne warunki współpracy. W praktyce po założeniu konta i wpłaceniu depozytu pieniędzy często nie da się już odzyskać.

The News Spy nie należy na szczęście do tego rodzaju systemów. Kryptobot ten pomyślnie przeszedł wszystkie testy. Potwierdzeniem jego renomy mogą być również indywidualne opinie inwestorów. Wiele z nich znaleźć można na specjalistycznych forach.

The News Spy udostępnia na swojej stronie recenzje wideo. Prawdziwi użytkownicy krótko opowiadają w nich o swoich doświadczeniach związanych z obsługą platformy. Inwestorzy wydają się entuzjastycznie nastawieni i zachęcają do rejestrcji.

Na pozytywną ocenę The News Spy złożyły się różne kwestie. O pozytywnym odbiorze tego kryptobota zadecydowały przede wszystkim czynniki związane z bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz efektywnością platformy.

Werdykt

 • W The News Spy fundusze inwestorów przechodzą przez zaufanych maklerów giełdowych dostępnych w danym kraju. Wszyscy brokerzy związani z The News Spy są odpowiednio regulowani i wiarygodni.
 • The News Spy jest w stanie analizować zmiany na rynku oraz informacje finansowe w czasie rzeczywistym. Wskaźnik sprawdzalności przewidywań kryptobota utrzymuje się na poziomie 88-94%. Taka wartość nie jest możliwa do uzyskania w przypadku platform żerujących na niewiedzy użytkowników.
 • Wydajność The News Spy wypada bardzo korzystnie na tle konkurencyjnych kryptobotów. Wysoka funkcjonalność systemu wynika z połączenia sprawnie zaprojektowanej platformy oraz wysoce efektywnych algorytmów. Oprogramowanie dokonuje wyjątkowo złożonych analiz i trafnie rozpoznaje większość trendów rynkowych. Użytkownicy mogą dzięki temu czerpać z platformy satysfakcjonujące zyski.
 • Zespół odpowiedzialny za opracowywanie platformy składa się z doświadczonych programistów, analityków technicznych oraz ekspertów kryptowalutowych. Posiadają poziom wiedzy specjalistycznej nieosiągalny dla ekip stojących za wieloma innymi robotami handlowymi.
 • Strona internetowa The News Spy posiadaj wyjątkowo przyjazny interfejs. Platforma w dużym stopniu ułatwia użytkownikom realizację intratnych operacji handlowych. Obowiązki inwestora ograniczone są do minimum. Opierają się głównie na korekcie ustawień platformy.

The News Spy polecamy również początkującym inwestorom.

Załóż Konto

Logowanie do The News Spy: Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

Proces rejestracji na platformie nie jest skomplikowany. Formularz rejestracyjny The News Spy możesz znaleźć na stronie głównej kryptobota. Założenie konta wymaga podania podstawowych danych osobowych. W formularzu musisz wpisać imię, nazwisko, adres e-mail, hasło oraz numer telefonu.

Po pomyślnej rejestracji Twoje dane zostaną zarejestrowane w bazie The News Spy. Po zalogowaniu oprogramowanie jest już gotowe do użytku.

Proces rejestracji na platformie nie jest skomplikowany. Formularz rejestracyjny The News Spy możesz znaleźć na

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Celem rozpoczęcia aktywnego handlu w The News Spy musisz dokonać wpłaty depozytu. Minimalna wymagana kwota to 250 USD. Na początek suma ta w zupełności wystarczy do odnotowania satysfakcjonującego przychodu dziennego. Depozyt możesz wpłacić za pośrednictwem różnych systemów finansowych.

Krok 3: Konto demo

Osobom początkującym zaleca się skorzystanie z możliwości konta demonstracyjnego w The News Spy. Warto to zrobić jeszcze przed rozpoczęciem właściwego handlu. W ten sposób możesz nabrać doświadczenia w obsłudze platformy i lepiej poznać jej interfejs. Konto demo posiada wszystkie funkcjonalności głównego systemu. Pozwala uniknąć ewentualnych pomyłek i strat.

Krok 4: Trading

Po zdeponowaniu środków i dokonaniu wszystkich niezbędnych ustawień możesz już uruchomić kryptobota. W tym celu kliknij przycisk „Trade” na swoim koncie w The News Spy. Możesz też poszukać różnych wskazówek i porad dotyczących korzystania z robota handlowego.

handel

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto The News Spy? Poznaj opinie ekspertów

Zarobki

Twórcy The News Spy obiecują użytkownikom zarobek, co najmniej 1500 EUR dziennie. Im wyższa inwestycja, tym lepsze dochody można osiągnąć. Nie warto jednak się spieszyć. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z platformą. Stopniowo inwestuj coraz więcej pieniędzy i odnoś satysfakcjonujące zyski. Ciągłą reinwestycja całego kapitału nie jest zalecana.

Obsługa klienta

Obsługa klienta The News Spy stoi na bardzo dobrym poziomie. Możesz skontaktować się z członkiem personelu w dowolnym momencie. Wystarczy przejść do odpowiedniej sekcji na stronie internetowej The News Spy. Znajdziesz tam wszystkie dostępne formy kontaktu z obsługą klienta. Pracownicy firmy są bardzo przyjaźni i pomocni.

Wersja Demo

Na platformie The News Spy dostępne jest konto demo. Możliwości kryptobota warto przetestować niezależnie od poziomu doświadczenia. Wersja demonstracyjna pozwala lepiej poznać oprogramowanie przed wykorzystaniem w handlu prawdziwych pieniędzy. Posiada wszystkie funkcje głównej platformy. Ich opanowanie jest najlepszym sposobem na uniknięcie strat przy początkowych inwestycjach.

Weryfikacja

W The News Spy nie ma żadnego skomplikowanego systemu weryfikacji. Nie musisz dostarczać właścicielom platformy żadnej dokumentacji. Na etapie rejestracji należy podać jedynie podstawowe dane osobowe. Dodatkowe informacje potrzebne są wyłącznie do realizacji wypłaty. Dotyczy to jednak wyłącznie numeru konta bankowego.

Wpłaty/wypłaty

W The News Spy wypłaty realizowane są sprawnie i szybko. Żądanie przetwarzane jest w ciągu kilku godzin. Przelew dociera na konto bankowe użytkownika błyskawicznie. Problemów nie sprawia też złożenie depozytu. Po prostu wybierz jedną z dostępnych metod płatności, podaj dane swojego banku i wpisz odpowiednią kwotę.

Opłaty

Obecnie korzystanie z platformy The News Spy jest bezpłatne. Twórcy zastrzegają sobie jednak możliwość wprowadzenia w przyszłości niedużych prowizji. Musisz też wziąć pod uwagę ewentualne opłaty pobierane przez banki za realizację przelewów.

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Pamiętaj, że trading bot to nie magiczna różdżka, która zwalnia inwestora z odpowiedzialności za deponowane środki. Warto aktywnie edukować się na temat rynku kryptowalut i regularnie sprawdzać, czy wybrane na platformie ustawienia, przynoszą odpowiednie rezultaty. Trading bot powinien być traktowany jako wsparcie. Tylko rozsądne podejście pozwoli na uzyskanie zadowalających rezultatów.

Jeśli The News Spy z jakichś powodów Ci nie odpowiada, zobacz recenzje innych polecanych przez Kryptoportal botów, jak Bitcoin Code, Era lub BTC Revolution.

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy The News Spy posiada dedykowaną aplikację mobilną?
The News Spy nie ma aplikacji mobilnej. Oprogramowanie działa jednak bez problemu w każdej przeglądarce. Możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego smartfona z połączeniem internetowym. Jedyną różnicą jest w tym przypadku format wyświetlania strony.

Ile mogę zarobić na handlu w The News Spy?
W The News Spy nie ma żadnego limitu zarobków. Minimalny zysk osiągany przez członków platformy wynosi ok. 1500 USD dziennie. Dochody możesz oczywiście zwiększyć. Wszystko zależy od wysokości reinwestycji. Pamiętaj jednak o ryzyku utraty środków.

Czy to nie jest przypadkiem marketing afiliacyjny?
Nie. The News Spy nie ma nic wspólnego z marketingiem afiliacyjnym. Inwestorzy nie są zapraszani do żadnego programu partnerskiego. Platforma spełnia jedynie funkcję narzędzia handlowego i tak powinna być traktowana.

Ile czasu trzeba poświęcić dziennie na obsługę The News Spy?
W ciągu dnia potrzebujesz zaledwie ok. 15 minut na obsługę The News Spy. Platforma wykonuje samodzielnie praktycznie całą pracę. Musisz jedynie doglądać podstawowych ustawień i zmieniać je w razie potrzeby.

Czy mogę wypłacić pieniądze zarobione w The New Spy?
Nie ma żadnych problemów z przelaniem pieniędzy zarobionych w The News Spy na własne konto bankowe. Wszystkie wnioski o wypłatę są rozpatrywane i zatwierdzane w ciągu 24 godzin.