Od kilku lat handel wirtualnymi walutami cieszy się niesłabnącą popularnością. Mimo gwałtownych wahań cen na rynku kryptowalut, liczba entuzjastów cyfrowych monet stale rośnie. Historie inwestorów, którzy kilkoma kliknięciami dorobili się milionów wciąż rozpalają wyobraźnię.

W odpowiedzi na zwiększony popyt powstaje coraz więcej platform tradingowych i robotów kryptowalutowych. Boty handlowe są tworzone przede wszystkim z myślą o początkujących inwestorach. Chętnie korzystają z nich także traderzy, który nie mają zbyt dużo czasu na aktywne inwestowanie.

Jednym z wielu dostępnych na rynku robotów handlowych jest Tesla Coin. Oprogramowanie analizuje dane rynkowe i dokonuje transakcji w twoim imieniu. Po odpowiednim ustawieniu parametrów, bot działa w tle.

Dzięki niemu zyskujesz wolny czas i dodatkowy dochód pasywny. Platforma nie pobiera żadnych opłat i prowizji. Chwali się wysokim wskaźnikiem korzystnych transakcji.

Brzmi kusząco, prawda? Zapewne zastanawiasz się, jak deklaracje twórców wypadają w zderzeniu z rzeczywistością. Czy bot handlowy jest dobrym narzędziem do zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut?

Aby rozwiać twoje wątpliwości, postanowiliśmy sprawdzić wiarygodność robota Tesla Coin. Z poniższej recenzji dowiesz się, jak działa platforma oraz jak zarejestrować konto. Omawiamy funkcje bota i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Zalety korzystania z Tesla Coin

 

 • Prosty proces rejestracji,
 • Łatwa konfiguracja konta,
 • Oprogramowanie działa na komputerach i urządzeniach mobilnych,
 • Brak ukrytych kosztów i handel bez prowizji,
 • Wysoka skuteczność – aż 80% wg informacji na stronie internetowej platformy,
 • Bot handlowy odpowiedni dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania,
 • Darmowe konto demonstracyjne,
 • Aplikacja oparta na chmurze.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Tesla Coin?

 

Logo Tesla Coin Tesla Coin jest popularną platformą do handlu wirtualnymi walutami. Została założona w 2010 roku.

Oferuje usługi zarządzania portfelami kryptowalutowymi oraz darmowe oprogramowanie do automatycznego handlu. TeslaCoin posiada oficjalną licencję na handel kryptowalutami.

Robot wykorzystuje zaawansowane protokoły i algorytmy do analizy danych. Bardzo szybko reaguje na zmieniające się warunki i wahania cen. Wyprzedza rynek o 0,01 sekundy. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo i proponuje najlepsze ceny.

Platforma nie pobiera od użytkowników żadnych opłat. Aby rozpocząć trading musisz jedynie wpłacić minimalny depozyt w kwocie 250€.

Do Tesla Coin zalogujesz się za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Oprogramowanie jest także kompatybilne z urządzeniami mobilnymi.

Po rejestracji konta łatwo dostosujesz aplikację do swoich potrzeb. Masz do dyspozycji opcję handlu ręcznego i automatycznego. Przy odpowiedniej konfiguracji, robot pomoże ci w zawieraniu zyskownych transakcji.

W ofercie platformy znajdziesz popularne kryptowaluty oraz mniej znane altcoiny, takie jak:

 • bitcoin (BTC),
 • bitcoin cash (BCH),
 • bitcoin gold (BTG),
 • ripple (XRP),
 • binance coin (BNB),
 • ethereum (ETH),
 • ethereum classic (ETC),
 • litecoin (LTC,
 • cardano (ADA),
 • Zcash (ZEC),
 • IOTA (MIOTA),
 • DASH (DASH),
 • NEO (NEO),
 • EOS (EOS).

Moneta Tesla jest dostępna tylko na platformie Tesla Coin. Nie kupisz jej na żadnej innej giełdzie. Platforma twierdzi, że token Tesla jest jedyną oficjalną i legalnie zarządzaną kryptowalutą na świecie, wspieraną przez rząd USA.

Roboty tradingowe na bieżąco analizują dane i ułatwiają osiągnięcie zysku. Tesla Coin chwali się wysoką skutecznością. Pamiętaj jednak, że rynek kryptowalut jest wysoce spekulacyjny.

Nawet najlepsze oprogramowanie nie potrafi przewidzieć nagłych wahań cen. Nie powinieneś całkowicie polegać na automatycznych botach. Nawet jeśli korzystasz z funkcji handlu automatycznego, regularnie sprawdzaj działanie robota i weryfikuj ustawienia.

 

Załóż Konto

 

 

Czy platforma handlowa Tesla Coin to oszustwo? NIE!

 

Na rynku działa bardzo dużo platform inwestycyjnych i robotów kryptowalutowych. Niestety, nie wszystkie pochodzą od uczciwych dostawców. Postanowiliśmy sprawdzić, czy robot Tesla Coin jest oszustwem czy oprogramowaniem godnym zaufania.

 

 

Werdykt

 

 • Tesla Coin jest legalnym botem do handlu kryptograficznego. Służy do automatyzacji tradingu i pomaga w uzyskaniu dochodu pasywnego. Dokonuje transakcji w imieniu użytkownika. Za pomocą zaawansowanych algorytmów znajduje ciekawe okazje inwestycyjne;
 • Platforma deklaruje skuteczność na poziomie 80%. Chociaż trudno zweryfikować te dane, robot z pewnością ułatwia trading. Kluczem do sukcesu jest rozwaga i regularne monitorowanie działalności bota;
 • Rejestracja konta jest bardzo prosta i szybka. Aby rozpocząć handel, wystarczy potwierdzić adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Nie musisz przechodzić przez skomplikowany proces weryfikacji;
 • Robot nie pobiera opłat i prowizji. Skorzystasz z niego całkowicie za darmo. Wymagany jest jedynie depozyt minimalny w wysokości 250€. Większość botów ustala podobną kwotę potrzebną do rozpoczęcia tradingu. Podczas testów nie znaleźliśmy żadnych ukrytych kosztów;
 • Użytkownicy mają dostęp do darmowego konta demo. Dzięki niemu przetestujesz działanie platformy bez ryzyka strat;
 • Twórcy zadbali o optymalizację oprogramowania pod kątem urządzeń mobilnych. To dobra wiadomość dla osób, które lubią inwestować przez telefon komórkowy lub tablet.

 

Załóż Konto

 

 

 

Logowanie do Tesla Coin: Jak zacząć?

 

Aby skorzystać z platformy Tesla Coin, załóż bezpłatne konto handlowe u dostawcy Digital Tesla. Proces rejestracji jest bardzo prosty. Przebiega szybko i bezproblemowo.

Zarezerwuj sobie kilka minut wolnego czasu, a następnie wykonaj poniższe kroki.

 

 

Krok 1: Rejestracja

 

Tesla Coin rejestracja Formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej Digital Tesla. Wprowadź do niego niezbędne dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Wyślij wypełniony kwestionariusz i sprawdź skrzynkę mailową.

Otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Postępuj według instrukcji zawartych w mailu. Następnie, ustaw hasło dostępu do konta. Zadbaj o to, aby było silne i trudne do odgadnięcia dla osób trzecich, ale łatwe do zapamiętania dla ciebie.

 

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

 

Po zakończonej rejestracji zasil swoje konto. Platforma TeslaCoin wymaga minimalnego depozytu w wysokości 250€. Stawka nie jest wygórowana – mieści się w rynkowym standardzie robotów kryptowalutowych. Program obsługuje karty kredytowe i debetowe oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Zanim zaczniesz handlować przemyśl, jaką kwotę chcesz zainwestować. Handel kryptowalutami wiąże się z ryzykiem. Jeśli jesteś początkujący, radzimy abyś nie inwestował więcej niż wynosi minimalny depozyt. Z obracaniem większymi kwotami poczekaj, aż nabierzesz trochę doświadczenia.

 

 

Krok 3: Konto demo

 

Zanim zainwestujesz prawdziwe pieniądze, skorzystaj z funkcji handlu demo. W ten sposób zorientujesz się, jak działa bot i przetestujesz swoje strategie inwestycyjne. W wersji demo nie ryzykujesz utraty kapitału – wszelkie zyski i straty są fikcyjne.

Konto demo polecamy przede wszystkim początkującym użytkownikom. Masz już doświadczenie na rynku kryptowalut i czujesz się pewnie w inwestowaniu? Wiesz, jak działa platforma? Pomiń ten krok i od razu przejdź do handlu.

 

 

Krok 4: Trading

 

Po dokonaniu pierwszej wpłaty, możesz rozpocząć handel. Na początek, aktywuj robota kryptowalutowego. Dzięki temu będzie mógł zawierać transakcje w twoim imieniu.

Tesla Coin współpracuje z najlepszymi brokerami i giełdami kryptowalut. Umożliwia pełną automatyzację handlu kryptowalutami, a także ręczny trading..

Przejdź do ustawień i dostosuj parametry oprogramowania do swoich potrzeb. Wszystko gotowe? Przejdź do handlu. Kup bitcoin lub inną wirtualną walutę i zacznij zarabiać pieniądze.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto Tesla Coin? Poznaj opinie ekspertów

 

Naszym zdaniem, warto otworzyć konto Tesla Coin i wypróbować działanie serwisu. Jeśli szukasz darmowego i skutecznego bota kryptowalutowego, oferta platformy może cię zainteresować.

Przy pomocy Tesla Coin możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty przy minimalnym zaangażowaniu. Wystarczy, że od czasu do czasu dostosujesz ustawienia bota. Nie musisz poświęcać długich godzin na analizę rynku – robot zrobi to za ciebie. Na podstawie dostępnych danych program wyszuka korzystne okazje i dokona transakcji w twoim imieniu.

Twórcy deklarują, że oprogramowanie wyprzedza rynek o 0,01 sekundy. Dzięki temu oferuje korzystne ceny i składa zlecenia w najlepszym możliwym momencie.

Strona Tesla Coin

Mimo wysokiej skuteczności w dostarczaniu wyników handlowych, radzimy zachować ograniczone zaufanie. Poleganie w stu procentach na robocie tradingowym nie jest dobrym pomysłem.

Nawet najwyższej klasy oprogramowanie czasami zawodzi. Traktuj boty kryptowalutowe jako narzędzia pomocnicze, a nie wyrocznię.

Poniżej omawiamy najważniejsze cechy platformy TeslaCoin. Sprawdź, dlaczego uważamy, że warto dać jej szansę.

 

Załóż Konto

 

 

Zarobki

 

Monety ułożone w słupki Twórcy bota Tesla Coin deklarują wysoką skuteczność w zawieraniu korzystnych transakcji. Wskaźnik sukcesu wynosi aż 80%.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwości tych obietnic. Naszym zdaniem, statystyki są nieco zawyżone.

Nie zmienia to jednak faktu, że robot jest przydatnym narzędziem wspomagającym handel.

Oprogramowanie działa w tle w sposób ciągły. Automatyzacja tradingu minimalizuje negatywny wpływ emocji na decyzje inwestycyjne.

Może zdarzyć się tak, że na podstawie analizy danych bot zawrze zyskowną transakcję, na którą ty byś się nie zdecydował.

Bot umożliwia także handel ręczny. To dobra opcja dla osób, które lubią mieć kontrolę nad swoimi inwestycjami. Aby zmniejszyć ryzyko strat, skorzystaj z limitów stop-loss.

Na wysokość zarobków wpływa nie tylko wskaźnik sukcesu. Istotne znaczenie ma także kwota, którą obracasz. Im więcej zainwestujesz, tym większy będzie twój potencjalny zysk.

Z drugiej strony, ta sama zależność dotyczy strat. Handel wiąże się z ryzykiem. W wyniku niespodziewanego spadku cen możesz stracić część lub nawet całość zainwestowanego kapitału.

Powinieneś inwestować tylko taką sumę, na której stratę możesz sobie pozwolić. Na początek polecamy nie przekraczać kwoty minimalnego depozytu.

Dobrym sposobem na zmniejszenie ryzyka utraty środków jest także poszerzanie wiedzy na temat rynku kryptowalut. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, jak działają boty handlowe i zmniejszysz prawdopodobieństwo działania pod wpływem impulsu.

 

 

Obsługa klienta

 

Obsługa klienta 24 godziny na dobę Platforma TeslaCoin zapewnia całodobową obsługę klienta. Konsultanci są dostępni siedem dni w tygodniu.

Z supportem skontaktujesz się przez e-mail, czat na żywo, a nawet przez telefon.

Duży wybór kanałów komunikacji stanowi ogromną zaletę.

W przypadku problemów istotne znaczenie ma czas. Dzięki możliwości rozmowy z konsultantem w czasie rzeczywistym, otrzymasz pomoc bez zbędnej zwłoki.

Oprócz wsparcia technicznego, w Tesla Coin skorzystasz z profesjonalnych usług maklerskich.

Platforma współpracuje z wieloma renomowanymi brokerami. Umożliwia bezpośredni kontakt z wykwalifikowanym doradcą.

 

 

Wersja Demo

 

Konto demo Tesla Coin udostępnia użytkownikom darmowe konto demo. Dzięki niemu, w bezpiecznych warunkach przetestujesz swoje strategie handlowe i nauczysz się jak działa platforma.

Ta opcja przyda się w szczególności początkującym traderom. W ramach konta demo zawierasz fikcyjne transakcje przy użyciu wirtualnych środków.

Nie ryzykujesz utraty prawdziwych pieniędzy.

Korzystanie z wersji demo nie jest obowiązkowe. Uważamy jednak, że nie warto pomijać tego kroku.

Nawet jeśli masz już doświadczenie w handlu w innym serwisie, zalecamy przetestowanie konta demonstracyjnego.

Każda platforma handlowa jest nieco inna. Przejście przez konto treningowe pomoże ci uniknąć błędów podczas zawierania prawdziwych transakcji.

 

Załóż Konto

 

 

Weryfikacja

 

Weryfikacja tożsamości Platforma Tesla Coin nie wymaga weryfikacji tożsamości. Wystarczy, że zarejestrujesz konto w serwisie i potwierdzisz adres e-mail.

W formularzu na stronie logowania podaj swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

Brak skomplikowanego procesu weryfikacji sprawia, że rejestracja zajmuje bardzo mało czasu.

Konto założysz w zaledwie kilka minut.

Możesz rozpocząć handel od razu po potwierdzeniu adresu poczty elektronicznej i wpłacie depozytu.

 

 

Wpłaty/wypłaty

 

Karty płatnicze Zanim przejdziesz do inwestowania, musisz wpłacić środki na swoje konto. Minimalny depozyt wynosi 250€.

W TeslaCoin skorzystasz z różnych metod płatności. Platforma obsługuje karty płatnicze większości wystawców, m.in. MasterCard, Visa i Maestro.

Pieniądze wpłacisz także za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.

Robot nie pobiera żadnych ukrytych opłat od wpłaty lub wypłaty środków. Możesz zostać jedynie obciążony niewielką prowizją przez lokalny bank.

Duży wybór metod płatności podnosi komfort użytkowania aplikacji. Bez problemu zasilisz swoje konto z dowolnego miejsca, na różne sposoby. Wybierz metodę, która jest dla ciebie najwygodniejsza.

Zazwyczaj, środki trafiają na twoje konto od razu po dokonaniu transakcji. W niektórych przypadkach trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Najszybciej są przetwarzane płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Dłuższe oczekiwanie na realizację operacji jest charakterystyczne dla tradycyjnych przelewów bankowych.

 

 

Opłaty

 

Pieniądze i kalkulator Bot handlowy TeslaCoin nie pobiera żadnych opłat ani prowizji. Założenie konta jest całkowicie darmowe.

Korzystanie z platformy nie generuje ukrytych kosztów.

Platforma wymaga jedynie wpłaty depozytu w wysokości minimum 250€.

Kwota nie należy do wygórowanych.

Większość robotów kryptowalutowych ustala minimalną wartość inwestycji na podobnym poziomie.

Nie musisz dysponować dużym kapitałem aby inwestować za pomocą TeslaCoin.

Chociaż wpłaty i wypłaty są wolne od prowizji, zdarza się, że lokalny bank nalicza niewielką opłatę transakcyjną. Pamiętaj o tym przy dokonywaniu płatności.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest Tesla Coin?
Tesla Coin jest platformą do automatycznego handlu kryptowalutami. Po zarejestrowaniu konta i ustawieniu parametrów, dokonuje transakcji w twoim imieniu. Za pomocą zaawansowanych algorytmów wyszukuje najlepsze okazje inwestycyjne. Dodatkowo, bot oferuje usługę zarządzania portfelami kryptowalutowymi.
Czy Tesla Coin posiada aplikację mobilną?
Niestety, Tesla Coin nie ma w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Nie wiadomo też, czy firma planuje stworzyć ją w przyszłości. Na stronie internetowej nie znaleźliśmy informacji na ten temat. Dobra wiadomość jest taka, że oprogramowanie zostało zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Do swojego konta zalogujesz się zarówno na komputerze, jak i na smartfonie i tablecie. Potrzebujesz jedynie dowolnej przeglądarki internetowej.
Czy Tesla Coin to oszustwo?
Nie, Tesla Coin to nie oszustwo. Platforma jest w pełni legalnym robotem kryptowalutowym. Podczas testowania bota nie trafiliśmy na żadne niepokojące sygnały ani ukryte koszty. Za jego pomocą możesz bezpiecznie kupić i sprzedać cyfrowe monety.
Ile można zarobić za pomocą bota Tesla Coin?
Trudno jednoznacznie określić, ile można zarobić za pomocą bota Tesla Coin. Wysokość twoich zarobków zależy m.in. od zainwestowanej kwoty, wybranych parametrów oraz aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut. Im więcej pieniędzy zainwestujesz, tym więcej masz szansę zarobić. Nie zapominaj jednak o ryzyku. Wirtualne waluty często ulegają nagłym i gwałtownym wahaniom. Chociaż wizja imponujących zysków jest kusząca, istnieje także ryzyko dotkliwych strat. Nigdy nie powinieneś spekulować kapitałem, na utratę którego nie możesz sobie pozwolić.
Co muszę zrobić, aby skorzystać z usług Tesla Coin?
Aby skorzystać z usług Tesla Coin, musisz zarejestrować konto. W tym celu wejdź na stronę internetową platformy i wypełnij formularz rejestracyjny. Wpisz wymagane dane osobowe, a następnie potwierdź adres e-mail. Następnie wpłać depozyt w wysokości minimum 250€ i rozpocznij handel.
Czy Elon Musk jest w jakiś sposób powiązany z platformą Tesla Coin?
Według naszej wiedzy, Elon Musk nie ma żadnych powiązań z platformą Tesla Coin.